Wereldkaart Hout - populierenhout
Dé wanddecoratie voor globetrotters






Wereldkaart Hout - populierenhout
Dé wanddecoratie voor globetrotters
- Art. nr.: HK4055PLevertijd ca. 7 - 10 Werkdagen *
- vanaf €24,99plus verzending & service
Bekijk ook
-
Productinformatie
-
Materiaalbeschrijving
-
Reviews
-
Klanten kochten ook
-
Vergelijkbare artikelen
-
Populaire Producten
Productinformatie
3D Wereldkaart van populierenhout
Deze fantastische wereldkaart is in diverse maten verkrijgbaar. Bij uw bestelling krijgt u een overzicht hoe de diverse continenten en eilanden geplaatst dienen te worden. Let op dat de houtnerf van de verschillende onderdelen niet altijd dezelfde richting hoeft te hebben.
Eigenschappen:
- In diverse maten verkrijgbaar
- Kleefpads apart bijbestellen
- Op een muur met structuur hechten de kleefpads minder goed. Wees er daarom zeker van er voldoende te gebruiken met weinig afstand tussen de kleefpads.
Onze houten woonaccessoires zijn gemaakt van 4mm dik populierenhout.
- natuurlijk product en onbehandeld hout
- scherp uitgesneden met prachtige contouren door een lasersnijmachine
- 4 mm dikte
- stabiel en licht
- de middelste laag van het hout heeft een donkere kern
- Houten woonaccessoires van populierenhout
Let op, hout is een natuurprodukt. Er kunnen afwijkingen zijn in kleur, structuur en maat, dit hoort bij het type produkt. Door de dikte van slechts 4 mm kunnen de letters niet zelfstandig staan. Ze kunnen leunend neergezet worden, er kunnen ook kleefpads gebruikt worden om ze aan de muur te bevestigen.
Het hout kan in verschillende richtingen worden gesneden waardoor er een verschil ontstaat in losse onderdelen. Dit is helaas niet te voorkomen.
De kleefpads zijn apart verkrijgbaar, zie hiervoor de bijbehorende artikelen. Met de kleefpads kun je de letters eenvoudig ophangen en fixeren.



review
-
5 Sterren
-
4 Sterren
-
3 Sterren
-
2 Sterren
-
1 Ster
-
5 Sterren
Toon alleen reviews met
We hechten waarde aan uw beoordeling!
Help andere klanten en laat uw beoordeling achter.
Voeg beoordeling toe »Deze landkaart heef onze keuken een werelds aanzien gegeven. We hadden blank hout besteld omdat ik het zelf een teak kleur wilde geven voor het warme effect. Wat ik wel erg jammer vind is dat de houtnerf niet de zelfde kant op loopt. Dat alle delen op een andere manier uit een plaat zijn gehaald waardoor het nu wat rommelig oogt. Zeker met een blank houten kaart zou het wel zo moeten zijn dat de houtnerf de zelfde richting uit loopt. Juist omdat het zichtbaar is.
Super slecht ik heb 2 delen vd wereldkaart populieren hout kapot ontvangen heb meerdere mails verstuurd en krijg geen enkele reactie dus probeer ik het op deze manier misschien wordt het nu gelezen!!! De 14 dagen zijn bijna voorbij.. en ik wil graag dat de kapotte delen worden vervangen..!!!!! Ik moet een ster ⭐️ geven maar heb er niet één voorover waarom adverteert u met binnen 2 dagen bericht..??! Ik wil graag direct contact maar telefoonnummer gaat ook niet!!!
Deze landkaart heef onze keuken een werelds aanzien gegeven. We hadden blank hout besteld omdat ik het zelf een teak kleur wilde geven voor het warme effect. Wat ik wel erg jammer vind is dat de houtnerf niet de zelfde kant op loopt. Dat alle delen op een andere manier uit een plaat zijn gehaald waardoor het nu wat rommelig oogt. Zeker met een blank houten kaart zou het wel zo moeten zijn dat de houtnerf de zelfde richting uit loopt. Juist omdat het zichtbaar is.
Mooie wereldkaart! toen hij nog hing tenminste... Enige nadeel er wordt geen bevestigingsmateriaal bij geleverd.
Prachtige wereldkaart!! Het is la piece de resistance van onze kamer!
We hechten waarde aan uw beoordeling!
Help andere klanten en laat uw beoordeling achter.
Voeg beoordeling toe »